M. de Cervanteso klubas surengė talką botanikos sode

3722

Spalio 18 d., šaltą rudens popietę, VDU Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubo atstovai nepabūgo lietaus bei vėjo ir išsiruošė į VDU Kauno botanikos sodą. Čia jų laukė ne tik ekskursija ispanų kalba, bet ir visa galybė rudeninių lapų, kuriuos klubo nariai pasisiūlė surinkti ir taip prisidėti prie sodo tvarkos.

Ekskursiją ispanų kalba vedė Manuelis Marquesas Lopezas, Europos savanorių tarnybos (angl. European Voluntary Service, EVS) savanoris VDU Kauno botanikos sode. Vaikinas Lietuvoje gyvena jau daugiau negu pusmetį, tačiau galimybę pasakoti apie oranžerijos augalus ispanų kalba turėjo pirmą kartą. Tai buvo unikali patirtis tiek jam, tiek M. de Cervanteso klubo nariams. Pastaruosius nudžiugino ne tik pašnekesiai ispanų kalba, bet ir oranžerijoje pamatytos palmės, primenančios saulėtąją Ispaniją.

Po nuotaikingos ekskursijos, klubo nariai kartu su M. Marquesu Lopezu surengė talką ir tvarkė botanikos sodo aplinką. Studentams, savo dienas leidžiantiems palinkus prie knygų, fizinis darbas suteikė daugiau energijos negu nuovargio. Ispaniškoji universiteto organizacija džiaugėsi, kad galėjo atlikti šį gerą darbą ir taip tik patvirtinti, jog jos nariai yra socialiai atsakingi.

M. de Cervanteso klubas vienu iš savo veiklos prioritetų visuomet laikė studentų, savanorių ar praktiką atliekančių asmenų iš ispanakalbių šalių integraciją į mūsų universiteto bendruomenę. Būtent dėl šios priežasties klubo nariai užmezgė ryšį ir su Manueliu Marquesu Lopezu, kurį pakvietė ir į kitas klubo organizuojamas veiklas.

Kviečiame žiūrėti Simonos Siniauskaitės fotoreportažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.