LSKL čempionate VDU žygiuoja be pralaimėjimų

1995

Vytauto Didžiojo universitetas Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) žaidžia nesustabdomai – komanda jau yra iškovojusi šešiolika pergalių ir iki šiol dar nėra patyrusi pralaimėjimo kartėlio. Nors iki reguliariojo sezono pabaigos dar liko keturi turai, tačiau VDU jau yra užsitikrinęs pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Už parodytą geriausią rezultatą reguliariajame sezone komanda bus apdovanota lygos įsteigta specialia taure. Nepaisant pasiektos įspūdingos pergalių serijos, komanda ir toliau neketina sustoti bei sieks apginti 2015 metais iškovotą nugalėtojų titulą.

Vienas VDU komandos lyderių Ignas Labutis kaip vieną iš svarbiausių faktorių, padėjusių pasiekti tokią įspūdingą pergalių seriją, įvardina komandinį žaidimą: „Komandoje yra labai geras mikroklimatas. Visi puikiai sutariame, siekiame bendro tikslo, niekam nerūpi asmeninė statistika. Manau, kad dėl šių priežasčių vis dar nepatyrėme pralaimėjimo.“

Prasidėjus LSKL finalinio ketverto kovoms aikštėje užvirs dar didesnės aistros. Šį sezoną komandos grumiasi ne tik dėl čempionų titulo ir garbės, tačiau taip pat ir dėl to, jog aukso medaliais pasidabinusi komanda išsikovos teisę atstovauti Lietuvai liepos mėnesį Kroatijoje vyksiančiose Europos universitetų sporto žaidynėse.

VDU krepšinio komanda su šokėjomis

Pertraukėlių metu – gražios ir talentingos VDU šokėjos

Praėjusių metų pavasarį Vytauto Didžiojo universiteto komandos aistruoliai sulaukė džiugių naujienų – vadovė Indrė Piličiauskaitė subūrė talentingas, įvairių šokių patirties turinčias merginas. Vasaros metu merginos atsinaujino ir patirties pasisėmė iš Rygos VEF choreografės Elzos Kronbergos. Vasario 24 dieną vienerių metų sukaktį atšventusi krepšinio šokėjų palaikymo komanda šiame sezone krepšinio aistruolius džiugina staigmenomis ir gražiais šokiais.

Visi VDU studentai turėtų nepraleisti puikios progos pasimėgauti aukšto lygio krepšiniu, o pertraukėlių metu pasigrožėti palaikymo komandos merginų šokiais. VDU komandai yra reikalingas kiekvieno aistruolio palaikymas, kuris gali padėti apginti praėjusiais metais iškovotą čempionų titulą.

Indrė Grigelevičiūtė