„LLP / Erasmus“ mokymosi vizitų konkursas darbuotojams (ATNAUJINTA 01.02)

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba (TRT) primena apie šiuo metu vykstantį universiteto administracijos darbuotojams skirtą  „LLP / Erasmus“ konkursą mokymosi vizitams ES šalių (taip pat Norvegijos, Lichtenšteino, Islandijos, Šveicarijos, Turkijos ar Kroatijos) organizacijose.

Konkurse siūlomi mokymosi vizitai VDU partnerinėje „LLP / Erasmus“ aukštojo mokslo institucijoje (VDU partnerių sąrašą rasite čia) arba kitoje įmonėje ar organizacijoje. Administracijos darbuotojų atliekamos veiklos VDU ir numatoma atlikti veikla užsienio aukštojo mokslo institucijoje ar įmonėje / organizacijoje turi sutapti. Mokymosi vizito trukmė – 7 dienos (5 darbo dienos mokymuisi ir 2 kelionei).

Atranka vykdoma darbo programos pagrindu. Pirmenybė teikiama:
•    kandidatams, dalyvaujantiems „LLP / Erasmus“ administracijos darbuotojų mainų programoje pirmą kartą;
•    kandidatams, kurie yra vykę į „LLP / Erasmus“ mokymosi vizitą kaip nulinės dotacijos darbuotojai;
•    kandidatams, kurie vizito metu aptars „LLP / Erasmus“ studentų praktikos galimybes priimančioje AMI ar jos partnerinėje įmonėje ar organizacijoje;
•    kandidatams, turintiems didesnį darbo stažą VDU;
•    kandidatams, kurie jau turi sutikimą priimti darbuotoją mokymosi vizitui institucijoje;
•    vizitams, kurių metu sustiprinami ir išplečiami padalinių ryšiai bei (pa)rengiami būsimo bendradarbiavimo projektai.

Skiriamos 3 „LLP / Erasmus“ programos finansuojamos vietos.

Iki 2012 m. sausio 6 d. kandidatai prašomi pristatyti užpildytą darbo programą (atrankai) į Tarptautinių ryšių tarnybą adresu S. Daukanto g. 27–308.

Atrankos anketa ir daugiau informacijos yra TRT interneto svetainėje.