VDU Didžioji aula
Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto rūmai, kuriuose įsikūrusi VDU Didžioji aula, – vienas pirmųjų žymaus tarpukario architekto Felikso Vizbaro projektuotų statinių Kaune. 1925 m. Šv. Zitos draugijos iniciatyva pastatytas stilizuotų renesanso ir klasicizmo formų keturių aukštų mūrinis pastatas tuo metu buvo vienas gražiausių ir moderniausių Kaune. Puošni susirinkimų salė beveik prilygo Kauno rotušės salei, o savo gipsiniais skulptūriniais dirbiniais netgi ją pranoko. Rūmuose buvo vykdomos įvairios veiklos: salėje vyko Zitiečių draugijos susirinkimai, mokymai, kino filmų peržiūros. Pirmajame aukšte veikė valgykla, o ketvirtajame buvo įsikūręs bendrabutis. Po 1940 m. pastatas buvo nacionalizuotas, atiteko miesto valdžiai ir buvo naudojamas įvairioms reikmėms.
1991 m. Šv. Zitos draugijos pastatas atiduotas Kauno arkivyskupijos kurijai ir pagal ilgalaikę sutartį išnuomotas Vytauto Didžiojo universitetui. 1998–2001 m. vyko pastato restauravimo ir atnaujinimo darbai, o po jų čia įsikūrė Katalikų teologijos fakultetas.
Pagal architektūros paveldo reikalavimus, remiantis išlikusiais fragmentais, buvo atkurtos buvusios sienų spalvos ir ornamentika, neoklasicistinių formų, sudarytų iš daugybės detalių, sienų ir lubų lipdiniai. Prie šių architektūrinių detalių buvo priderinti išsklaidytą matinę šviesą skleidžiantys sietynai. Tik įėjus į Didžiąją aulą (taip dabar vadinama puošnioji Zitiečių salė) lankytojus pasitinka Mykolo Elvyro Andriolio paveikslas Šv. Tomas Akvinietis (1891 m.), kurį paskolino Kauno arkivyskupijos Bažnytinio meno muziejus.
Šiandien Vytauto Didžiojo universiteto Didžioji aula – viena gražiausių ir geriausios akustikos salių mieste. Čia rengiami koncertai, kuriais siekiama skatinti jaunimą aktyviau domėtis klasikine ir šiuolaikine muzika, buriama profesionaliąją muziką vertinanti Kauno publika, formuojami rafinuotesni visuomenės muzikinės kultūros estetiniai poreikiai. Auloje kartą per mėnesį vyksta Didžiosios aulos muzikos draugijos organizuojami muzikos vakarai. Jie pateikia muzikinių interpretacijų įvairovę: nuo senosios sakralinės muzikos iki šiuolaikinių kompozitorių kūrinių, nuo kamerinių instrumentinių ansamblių ir vokalo – iki chorinės muzikos.
VDU Didžiojoje auloje kasmet vyksta „Sugiharos fondo – diplomatai už gyvybę“ metų Tolerancijos žmogaus paskelbimo ceremonija, šventiniai universiteto Senato ir Studentų atstovybės rinkiminiai posėdžiai, universiteto bendruomenės narių susibūrimai, organizuojamos konferencijos, seminarai, vyksta VDU garbės daktarų paskaitos.