Kvietimas teikti paraiškas VDU politikos mokslų absolventų stipendijai

868

VDU Politikos mokslų absolventai yra kviečiami teikti paraiškas stipendijai, skirtai iš dalies finansuoti praktiką vienoje iš šių institucijų:

  • LR ambasadoje Vienoje;
  • NATO Strateginės komunikacijos kompetencijų centre Rygoje;
  • Tyrimų centre „Atlantic Council“ Vašingtone.

Numatoma praktikos trukmė – 2 mėn., 2018 m. gegužės – rugpjūčio mėn. laikotarpyje.

Stipendijos tikslas – skatinti VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentus plėsti akiratį aktualiais tarptautinių santykių klausimais, Lietuvos vaidmeniu tarptautinėje politikoje, diplomatijos teorijos ir diplomatijos praktikos tarpusavio ryšiu, o taip pat skatinti akademinį bei visuomeninį studentų aktyvumą.

Stipendijos suma – 2100 EUR (du tūkstančiai šimtas eurų). Stipendijos laimėtojas yra pats atsakingas už gyvenamosios vietos susiradimą, sveikatos draudimą praktikos metu, o taip pat sveikatos draudimą nuvykimo į praktikos atlikimo vietą ir grįžimą iš jos metu, bei su tuo susijusias finansines išlaidas.

Paraiškas gali teikti VDU PMDF 2-4 kurso bakalaurantai ir magistrantai, Lietuvos Respublikos piliečiai. Iš kandidatų į stažuotę LR ambasadoje Vienoje reikalaujama mokėti vokiečių kalbą ne žemesniu nei B1 lygiu. Iš kandidatų į stažuotę NATO Strateginės komunikacijos kompetencijų centre Rygoje – rusų kalbą ne žemesniu nei B1 lygiu. Iš kandidatų į stažuotę „Atlantic Council“ – anglų kalbą ne žemesniu nei C1 lygiu.

Paraiška susideda iš: 1. Paraiškos anketos; 2. Motyvacinio laiško. Motyvacinis laiškas turi būti laisvos formos ir ne ilgesnis nei 2 psl. Jame būtina nurodyti: (a) kurioje konkrečiai institucijoje pageidaujate stažuotis ir kodėl; (b) kokios patirties ir įgūdžių tikitės įgyti stažuotės/praktikos metu; (c) kaip ketinate panaudoti įgytą patirtį savo studijose/karjeroje/gyvenime?

Kandidatai Stipendijai gauti taip pat bus vertinami ir interviu su atrankos Komisija metu.

Paraiškos priimamos iki 2018 m. vasario mėn. 1 d. adresu: pk@vdu.lt

Konkurso Stipendijai laimėti rezultatai bus paskelbti ne vėliau kaip 2018 m. vasario mėn. 14 d.

Absolventų stipendijos paraiška

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.