Kvietimas jungtis į Verslo praktikų centro iniciatyvas

„VDU Verslo praktikų centras“ kviečia visų studijų krypčių bei pakopų studentus registruotis į vieną iš sėkmingiausių Europoje ir pasaulyje verslumą skatinančių iniciatyvų – „Entrepreneris 4“ bei „Verslumo akademija“.

„Entrepreneris 4“ – asmeninei sėkmės istorijai

Studentai, norintys praktiškai susipažinti su verslumo kompetencijomis – savęs vertinimu, komandiniu darbu, kūrybiškumu, veiklumu, problemų sprendimu bei ryšių mezgimu – rugsėjo 20 d. kviečiami sudalyvauti jau ketvirtus metus iš eilės Vytauto Didžiojo universitete organizuojamame renginyje „Entrepreneris 4“. Jo metu dalyviai turės galimybę pasisemti motyvacijos iš garsių asmenybių sėkmės istorijų, pasiklausyti žinomų pranešėjų paskaitų bei sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, skatinančiose įgyvendinti komandinius ir asmeninius iššūkius.

Registracija į renginį „Entrepreneris 4“ vyksta iki 2017 m. rugsėjo 19 dienos.

„Entrepreneris 4“ registracijos anketa.

„Verslumo akademija“ – verslumo kompetencijų ugdymui

Studentams, norintiems ne tik susipažinti, tačiau ir praktiškai ugdyti savo verslumo kompetencijas, VDU Verslo praktikų centras siūlo registruotis į „Verslumo akademiją“.

Tai interaktyvus mokymų ciklas, kurio metu dalyviai sprendžia realiomis sąlygomis pateikiamų verslo įmonių atvejus, taiko inovatyvius, pasaulyje gerai žinomus metodus, tobulina profesinius ir asmeninius įgūdžius, įgyvendina savo iniciatyvas, vykdo komandines, simuliacines užduotis, dalyvauja kūrybinėse dirbtuvėse, grupių formavimo stovyklose, verslumą skatinančiuose renginiuose ir semiasi patirties iš įvairių savo srities ekspertų – verslininkų, reklamos agentūrų, technologijų, kultūros centrų, telekomunikacijos, ir kitų sričių įmonių atstovų.

Studentai, norintys dalyvauti Verslo praktikų centro intensyvių mokymų cikle, turi galimybę užsiskaityti ir 8 mėnesių ir 33 kreditų vertės gretutinių studijų programą „Verslumo akademija“.
Daugiau informacijos el.paštu: info@verslopraktikos.lt

Programa skirstoma į du ciklus – rudens ( rugsėjo-gruodžio mėn.) ir pavasario (vasario-birželio mėn.) semestrų metu. Pilna „Verslumo akademijos“ trukmė – 8 mėnesiai. Geriausi dalyviai bus apdovanojami piniginiu prizu.

Norėdami dalyvauti pirmajame iniciatyvos etape (rudens semestro metu), iki 2017  m. rugsėjo 26 dienos  studentai kviečiami registruotis, užpildant atrankos anketą.

Iniciatyvose norinčių dalyvauti studentų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos: tinklapyje, Facebook paskyroje arba el. pašto adresu: info@verslopraktikos.lt