Kviečiame teikti paraiškas tikslinei išmokai gauti

Liepos 1–16 dienomis skelbiamas papildomas prašymų priėmimo laikotarpis tikslinei išmokai gauti.

2019-ųjų pavasario semestrą, birželį, dar 4-iems aukštųjų mokyklų studentams, turintiems negalią, buvo paskirtos kasmėnesinės 152 eurų tikslinės išmokos. Valstybinis studijų fondas minėtiems studentams iki semestro pabaigos išmokės 1824 eurus.

Valstybinis studijų fondas, vykdydamas projektą „Studijų prieinamumo didinimas“, liepą taip pat skelbia papildomą prašymų priėmimo laikotarpį tikslinei išmokai gauti.

Kviečiame negalią turinčius studentus, dėl tam tikrų priežasčių iki šiol nesikreipusius dėl tikslinės išmokos, suskubti teikti paraiškas šiai paramai gauti.

Studentai, pretenduojantys į šią išmoką, teikia paraišką Fondo stipendijų ir finansinės paramos sistemoje (IS „Parama“), jungdamiesi per elektroninės valdžios vartus, naudodamiesi turimais banko prisijungimo duomenimis arba elektroniniu parašu. Sistemoje privalu užpildyti formą „Tikslinė išmoka, 2019 m. pavasario semestras_papildomas_liepa“.