Kviečiame palaikyti VDU komandas

1114

VDU Sporto centras kviečia palaikyti universiteto sportininkus – dėl išlikimo kovojančius krepšininkus, sėkmingai rungtyniaujančias tinklininkes ir krepšininkes bei naują VDU dėstytojų bei darbuotojų krepšinio komandą.

Universiteto krepšininkams, siekiantiems jau vienuolikto LSKL čempionų titulo, prasidėjo lemiama kova dėl išlikimo – likus vos dvejoms rungtynėms reguliariajame sezone, norint patekti į kitą etapą, jiems būtina iškovoti pergales ir prieš Klaipėdos, ir prieš Mykolo Riomerio universitetus. Jei VDU nepatektų į finalinį ketvertą, LSKL po daugybės metų pertraukos turėtų naują čempionų komandą.

Paskutinėse labai įtemptose rungtynėse prieš Šiaulių universiteto ekipą, VDU krepšininkai iškovojo sunkią ir labai reikalingą pergalę rezultatu 91:88. Šiauliečiai daugiau pirmavo pirmojoje rungtynių pusėje, tačiau trečiajame kėlinyje, paraginti trenerio Arūno Juknevičiaus, VDU žaidėjai kilo į lemiamą šturmą, persvėrė rezultatą savo naudai ir nepaleido pergalės iš rankų. Kitoje akistatoje kovo 3 d. universiteto komanda uostamiestyje susitiks su Klaipėdos universiteto krepšininkais. Pergalė bus būtina ir kovo 18 d., kai namuose VDU priims čempionato lyderius, Mykolo Riomerio universiteto sportininkus.

Tuo tarpu VDU merginų krepšinio komanda jau įsitvirtino LSKL finaliniame ketverte – paskutinėse varžybose ji įveikė Klaipėdos universiteto ekipą. Kovo 4 d., 18.30 val. VDU sporto centre (Draugystės g. 19) VDU krepšininkės žais rungtynes su pajėgia Lietuvos sporto universiteto komanda.

Universiteto merginų tinklinio komanda sėkmingai pradėjo Respublikos studentų tinklinio lygos II-ojo rato varžybas: įveiktos ne tik Kauno technologijos ir Klaipėdos universitetų komandos, bet ir Lietuvos sporto universiteto sportininkės – vasario 27 d. vykusiose rungtynėse VDU pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0. Kviečiame ir toliau palaikyti VDU komandą, kuri tapo reguliaraus sezono nugalėtoja Kauno zonoje.

Universiteto merginų tinklinio komanda pirmą kartą dalyvauja respublikiniame čempionate. Dviem ratais vykstančiame turnyre komandos suskirstytos į Kauno ir Vilniaus zonas. Pasibaigus atkrintamosioms varžyboms, dėl medalių kovos 4 stipriausios universitetų komandos.

Sporto centras taip pat kviečia palaikyti naują krepšinio komandą, kurioje žaidžia VDU darbuotojai ir dėstytojai – ši rinktinė dalyvaus Lietuvos universitetų dėstytojų-darbuotojų krepšinio lygos čempionate. Pirmasis komandos išbandymas aikštelėje vyks vasario 28 d., ketvirtadienį, 17 val. KTU sporto salėje (Radvilėnų g. 19) prieš varžovus iš Kauno technologijos universiteto. Antrąsias rungtynes naujoji ekipa žais kovo 1 d., penktadienį, 18 val. VDU sporto centre (Draugystės g. 19) prieš Lietuvos sporto universiteto komandą. Naujoje VDU dėstytojų ir darbuotojų rinktinėje jau yra 11 žaidėjų, tačiau vis dar laukiami ir kiti, norintys prisijungti.

Kviečiame palaikyti universiteto sportininkus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.