Vasaros mokyklos Vokietijoje, Italijoje ir JAV

1049

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba informuoja apie galimybes dalyvauti trijose vasaros mokyklose: Frankfurte  prie Oderio (Vokietija), Bolonijoje (Italija) ir Majamyje (JAV).

Vasaros mokykla Vokietijoje

Vasaros mokykla „Europos žmogaus teisių apsaugos sistema“ („The European System of Human Rights Protection“) Frakfurte prie Oderio vyks liepos 10 – 23 dienomis. Norintiems dalyvauti studentams, paraiškų teikimas vyksta iki gegužės 9 dienos.  

Vasaros mokyklos pagrindinis organizatorius – Europos Viadrinos universitetas. Jame bus galimybė diskutuoti  su aukščiausios kvalifikacijos specialistais ir dėstytojais apie Europos pilietines, politines, ekonomines ir kultūrines teises. Frankfurte prie Oderio vasaros mokyklos dalyviai susipažins su įvairiomis Europos saugumo institucijomis, departamentais, tarpkultūriniais santykiais. Taip pat bus aptariamos studijų programos, kurios yra tikslingai orientuotos į žmogaus teisių apsaugos veiklą.

Daugiau informacijos

Vasaros mokykla Italijoje

Vasaros mokykla Bolonijoje vyks liepos 11-16 d. Ji yra skirta absolventams, tyrėjams, žurnalistams ir socialiniams darbuotojams. Jos tema – „Priverstinė migracija ir prieglobstis: tarpdisciplininė prieiga“ („Forced Migration and Asylum: a Multidisciplinary Approach“).

Vasaros mokykloje, kurią remia prieglobsčio bei integracijos srityje dirbantys partneriai, bus nuodugniai analizuojami esminiai klausimai, siejami su dabartiniu priverstinės migracijos reiškiniu, ir skiriamas ypatingas dėmesys metodologinei prieigai, orientuotai į praktiką.

Daugiau informacijos

Vasaros mokykla JAV

Vasaros mokykla Majamyje vyks liepos 25 – rugpjūčio 12 d. Ji skirta studentams bei įvairių sričių profesionalams, suinteresuotiems stiprinti savo kalbos įgūdžius ir plėtoti karjerą įvairiose srityse, pavyzdžiui, verslo, tarptautinių santykių, rinkodaros, vyriausybinių agentūrų.

Mokyklos tema – „Anglų kalba globalioms studijoms ir tarptautiniams ryšiams“ („English for Global Studies and International Relations“). Kursus sudarys trijų valandų pamokos per dieną, kurias ves gimtakalbiai dėstytojai, o tarp praktinių veiklų numatomas projektų rengimas, simuliacijos, žaidimai vaidmenimis ir apsilankymai darbo vietose.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.