Kovo mėnesį – „VDU Karjeros dienos 2016“

3340 6

Kovo mėnesį į VDU sugrįžo „VDU Karjeros dienos 2016“.

„VDU Karjeros dienos 2016“ – tai renginių ciklas, skirtas ne tik visiems VDU studentams, planuojantiems savo karjerą ir studijas, bet ir pačiai akademinei bendruomenei, siekiančiai pagelbėti studentams šiame kelyje. Renginys savo turiniu ir tematika yra aktualus ir būsimiems studentams – moksleiviams, kitų aukštųjų mokyklų studentams, ketinantiems įsilieti į VDU studentų gretas.

Šiemet „VDU Karjeros dienos 2016“ vyksta kovo 9, 16 ir 23 dienomis. Kiekviena diena turi savo tematinį šūkį: „Verslas + Mokslas“, „Praktika + Savanorystė“ ir „Darbas + Studijos“, todėl renginių spektras yra platus: nuo praktikos ir savanorystės galimybių, mokslo ir verslo partnerystės, karjeros biotechnologijoje, savanorystės svarbos teisininko karjerai iki jaunimo karjeros situacijos bei lūkesčių ir pan.

„VDU Karjeros dienos 2016“ renginiuose savo patirtimi ir patarimais dalinsis įvairių sričių ekspertai: verslininkai, mokslininkai, praktikai, savanoriai, valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, VDU Karjeros bei Verslo praktikų centrų darbuotojai.

Daugiau informacijos

Renginių programa

Kovo 23 d. – tai finalinė „VDU Karjeros dienų 2016“ diena. Šią dieną ypatingas dėmesys bus skiriamas studentų darbui ir studijoms.

Diena prasidės  įdomia diskusija – apie jaunimo požiūrį į darbo vietą, o taip pat Lietuvos darbdavių požiūrį į jauną žmogų/darbuotoją, kartų skirtumą bei iš to kylančius sunkumus ir iššūkius. Diskusijoje dalyvaus MOSTA atstovai, „AIESEC Lietuva“ atstovai, LR Seimo narys Gintaras Steponavičius, Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Paulius Baltokas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovas, Projektų departamento direktorius Sigitas Besagirskas, VDU Rektorius prof. Juozas Augutis.

Po diskusijos visi studentai bus kviečiami į „VDU Karjeros dienų“ mugę, kurioje dalyvaus įmonės, valstybinės įstaigos, nevyriausybinės organizacijos.

Renginio programa

Renginio įvykis Facebook

Daugiau informacijos

Komentarai

Marina

Sveiki, ar reikia kur nors registruotis norint apsilankyti karjeros dienose?

VDU Karjeros centras

Sveiki Marina, Registruotis nereikia

Diana

Laba diena, norėčiau pasiteirauti kokios informacinių technologijų ir biotechnologijų įmonės ir organizacijos dalyvaus IF ir GMF studentų karjeros galimybių mugėje?

VDU Karjeros centras

Kovo 9 d. mugėje dalyvaus: UAB “D-Link Baltija” / UAB "Intermedix Lietuva" / UAB “Festo” / UAB "Baltnetos komunikacijos" / UAB “No Magic Europe” / UAB “Agmis” / Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras, Sodininkystės ir daržininkystės institutas / UAB "Interlux" / Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija / Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrius.

Karolina

Ar dalyvauti gali tik VDU studentai?

VDU Karjeros centras

VDU Karjeros dienos yra atviros visiems, bet orientuotos į VDU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.