Konsultacijos abiturientams padės ruoštis egzaminams

2440

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) balandžio 26 – gegužės 20 dienomis abiturientus kviečia į nemokamas konsultacijas, skirtas pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Konsultacijose dvyliktokai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš dėstytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei patikrinti savo sukauptas žinias.

Konsultacijas teikia VDU dėstytojai – savo srities ekspertai, susipažinę su ankstesnių valstybinių brandos egzaminų užduotimis, daromomis klaidomis ir dažniausiai pasitaikančiomis temomis jose. Nemokamų pamokų-konsultacijų metu moksleiviams bus pateikiamos gairės į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis sėkmingiems brandos egzaminų išlaikymams, taip pat VDU dėstytojai pademonstruos užduočių sprendimo pavyzdžius.

Moksleiviai galės pasitikrinti asmenines žinias ir išbandyti jėgas, sprendžiant įvairius testus ir uždavinius, pasikonsultuoti su skirtingų sričių profesionalais.

Šiemet Vytauto Didžiojo universitetas siūlo dalyvauti lietuvių ir anglų kalbos, matematikos, istorijos bei informatikos pamokose. Keturias savaites truksiančių konsultacijų metu kiekvienos mokslo srities užsiėmimas vyks kartą per savaitę skirtingomis temomis.

Nemokamų konsultacijų universitete dalyvių skaičius ribotas, todėl norint dalyvauti konkrečioje konsultacijoje – būtina registruotis užpildžius internetinę formą.

Tikslus konsultacijų tvarkaraštis ir registracija:

Daugiau informacijos:

     Telefonas                      (8 37) 323 206
     El. paštas    info@smt.vdu.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.