Konkursas apgyvendinimui VDU bendrabučiuose

4329 10

VDU Studentų reikalų tarnyba skelbia konkursą gyvenamosioms vietoms universiteto bendrabučiuose 2015 – 2016 m. m. Konkursas yra skirtas vyresniems nei pirmo kurso studentams, kurių paraiškos priimamos el. būdu registruojantis studentų savitarnos portale, skiltyje „Bendrabutis / Bendrabučių informacinė sistema“, iki birželio 6 d.

Konkursas skelbiamas vadovaujantis VDU rektoriaus patvirtintu universiteto gyvenamųjų vietų administravimo tvarkos aprašu. Pirmo kurso magistrantams jis bus skelbiamas nuo birželio 25 iki liepos 19 d., o pirmo kurso bakalaurantams ir vientisųjų studijų studentams – studijų sutarčių su universitetu sudarymo metu.

Vyresni nei pirmo kurso studentai, norėdami dalyvauti gyvenamosios vietos konkurse, iki birželio 6 d. elektroniniu būdu studentų savitarnos portale, skiltyje „Bendrabutis / Bendrabučių informacinė sistema“, turi užpildyti:

  • el. formos paraišką;
  • paraiškos priedą, el. būdu pateikiant atitinkamus socialinę/finansinę padėtį pagrindžiančius dokumentus.

Svarbi informacija

Konkursas gyvenamajai vietai bendrabutyje (2015-2016 m. m. laikotarpiui) gauti yra tik elektroninis ir vyksta gegužės 11 – birželio 6 d., todėl tiek konkurso paraiškos forma, tiek su ja pateikiami dokumentai priimami tik elektroniniu formatu. Popieriniai dokumentai nepriimami, išskyrus individualius atvejus, kai to reikalauja Studentų reikalų tarnyba.

Užpildytos paraiškos statusą būtina nuolat stebėti prisijungus prie  studentų savitarnos portalo skilties „Bendrabutis / Bendrabučių informacinė sistema“.

Šiais metais gyvenamųjų vietų konkursas suteikia galimybę studentams dvejus metus gyventi VDU bendrabutyje Nr. 3 (Taikos pr. 123) – studentai prašomi atsižvelgti į tai pildydami el. paraišką.

Studentams, kuriems dvejiems metams buvo paskirta gyvenamoji vieta bendrabutyje Nr. 3 (Taikos pr. 123) 2014-2015 m. m. konkurso metu, šių metų konkurse dalyvauti nereikia. Šių studentų dalyvavimo 2015-2016 m. m. konkurse sąlyga – dvejų metų sutarties nutraukimas.

Pateikus klaidingą, neišsamią ar suklastotą informaciją, gyvenamoji vieta bendrabutyje skirta nebus.

Gyvenamoji vieta bendrabutyje nesuteikiama Kauno miesto gyventojams, o Kauno rajono gyventojams suteikiama tik išskirtiniais atvejais, atsižvelgiant į socialinės padėties sudėtingumą.

Konkurso sąlygos

Gyvenamąsias vietas bendrabutyje skirsto ir su VDU Studentų atstovybės pritarimu suteikia Studentų reikalų tarnyba, atsižvelgdama į studentų socialinę padėtį, todėl pirmenybė gyvenamosioms vietoms įgyti teikiama:

  • studentams, kuriems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba kurių tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę;
  • neįgaliems studentams, atsižvelgiant į jų darbingumo lygį. Jei jiems yra reikalinga lydinčio asmens pagalba, Studentų reikalų tarnybos direktoriaus leidimu, lydintys asmenys taip pat gali gyventi bendrabutyje;
  • studentams, kurie yra iš šeimų, auginančių keturis ar daugiau vaikų;
  • studentams, kurių šeimos pajamos, tenkančios vienam asmeniui, yra mažos.

Apie konkurso rezultatus studentai bus informuoti el. paštu – rezultatai bus atsiųsti į studentų asmenines VDU „FirstClass“ intraneto sistemos el. pašto dėžutes iki 2015 m. birželio 19 d.

Studentų ir absolventų gyvenimas bendrabutyje vasaros laikotarpiu

Vasaros laikotarpiu, liepos 1 – rugpjūčio 13 dienomis, nebus eksploatuojamas VDU bendrabutis Nr. 1 (Taikos pr. 119). Universiteto 2014–2015 m. m. absolventai bei studentai, šiuo metu gyvenantys visuose VDU bendrabučiuose ir norintys gyventi juose vasaros atostogų metu (birželio 1 – rugpjūčio 13 d.), nuo gegužės 18 d. iki 29 d. apie tai turi informuoti bendrabučio, kuriame nori gyventi, t. y. Nr. 2 (Vytauto pr. 71) arba Nr. 3 (Taikos pr. 123), valdytoją, taip rezervuojant vietą jame.

Studentai, šiuo metu negyvenantys VDU bendrabučiuose, bet norintys juose likti vasaros laikotarpiu (liepos 1 d. – rugpjūčio 13 d.), turi galimybę apsigyventi bendrabučiuose Nr. 2 arba Nr. 3. Dėl šios galimybės gegužės 18 iki 29 d. reikia kreiptis į Studentų reikalų tarnybą (S. Daukanto g. 27–210, tel. (8 37) 327 977).

Daugiau informacijos

Studentų reikalų tarnyba

Komentarai

Raimondas

Norėjau pasitikslinti, ar aš, šiuo metu baiginėjantis pirmąjį magistrantūros kursą, galiu teikti paraišką bendrabučio kambariui gauti ar turiu laukti konkurso kuris bus paskelbtas nuo birželio 25 dienos? Nes neaišku ar sakinyje "Pirmo kurso magistrantams jis bus skelbiamas nuo birželio 25 iki liepos 19 d." turima galvoje šiuo metu esančius pirmo kurso magistrantus ar busimus pirmo kurso magistrantus.

Studentų reikalų tarnyba

Pirmo kurso magistrantai - 2015 m. į VDU magistratūros studijas įstoję asmenys.

Roma

Kokia galimybė gauti tą pati kambarį bendrabutyje?

Miglė

Jeigu bendrabuti buvo paskirtas dviems metams, tai vasaros laikotarpiu, net ir ten negyvenant vistiek reikės mokėti už jį?

Studentų reikalų tarnyba

Dėl galimybės gauti tą patį kambarį. Vytauto Didžiojo universiteto gyvenamųjų vietų administravimo tvarkos aprašo 7.5. punktas skelbia, kad "Studentams, įgijusiems teisę gyventi Universiteto paskirtoje Gyvenamojoje vietoje, Gyvenamoji vieta yra skiriama atsižvelgiant į studento pageidavimą, pirmumą suteikiant aukštesnių kursų ir (ar) toje pat Gyvenamojoje vietoje gyvenusiems studentams." Dėl bendrabučio suteikimo 2 m. laikotarpiui. Studentas apsigyvendamas bendrabutyje pasirašo Apgyvendinimo sutartį, kurioje yra nurodomos apgyvendinimo sąlygos ir tvarka. Studentams, kurie pasirašė Apgyvendinimo sutartį 2 m. laikotarpiui, visą sutarties galiojimo laikotarpį reikia mokėti už apgyvendinimą viso periodo metu, t.y. ir vasaros metu.

Milda

kokių dokumentų reikia? ar užtenka tėvų pajamų ar būtina pažyma kur mokinasi brolis ir gyvenamosios vietos deklaracija

Studentų reikalų tarnyba

Apklausoje nurodžius Jūsų šeimos socialinę situaciją, Jums el. sistema nurodys kokius dokumentus Jums reikia pateikti, bet iš esmės Jūs esate teisi - reikia nurodyti visus dokumentus susijusius su Jūsų šeima.

Simona

laukiu atsakymų ar priims studijuoti. Atsakymai liepos gale. tai kaip su bendrabučiais? ar galima kreiptis į valdytojus? Nes nežinant ar priims neskubėjau su bendrabučiu.

Greta

Šiemet pasikeitė sutarčių su bendrabučiu sąlygos (pasirašomos internetu). Ar šiemet man reikia iš naujo pasirašyti sutartį internetu jei pernai pasirašiau sutartį dviems metams ir jos nenutraukiau? Klausimas kyla, nes studentas.vdu informacijoje apie bendrabutį, rašo, kad mano kambarys rezervuotas iki 2016.08.22 nors sutartis tikrai pasirašyta dviems mokslo metams.

Vita

Kaip išsaugoti kambarį bendrabutyje? Kodėl reikia mokėti vasaros atostogų metu negyvenant bendrabutyje? O gal yra kitokia sutartis, kuri pasirašoma mokslo metams, išminusuojant vasaros laikotarpį,nes nelabai aišku už ką ir kodėl reikia mokėti pilną kainą, nesinaudojant paslaugomis praktiškai tris mėnesius?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.