Konferencijoje psichologai kviečia moksleivius pažinti save

Gruodžio 14 d., penktadienį, VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66) vyks konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius – 9“, skirta 10-12 klasių mokiniams, besidomintiems psichologija. VDU psichologai jau devintą kartą kviečia susitikti, išgirsti mokslinius pranešimus ir patirti psichologų naudojamus metodus profesinėse dirbtuvėse.

Renginys prasidės moksliniais pranešimais, po jų vyks 6 dirbtuvės mokiniams ir viena mokytojams. Organizatorių teigimu, tokie renginiai skatina asmenybės augimą, dėmesį savo vidiniam pasauliui – kalbėjimas apie bendravimą, draugystę, pasitikėjimą savimi, stresą aktualus kiekvienam jaunam žmogui.

„Drąsinsime gilintis į psichologinius reiškinius savyje ir aplinkoje ne tik mokinius – mokytojams taip pat esame numatę užsiėmimą, –  pasakoja organizatoriai – Džiaugiamės, kad prie renginio prisideda psichologijos programų studentai ir doktorantai – idėjų turime ir ateityje kviesime susitikti VDU“.

Registracija vyksta internetu

Konferencijos programa ir kontaktai