loader image

Konferencijoje aptars ES ekonomiką, finansus ir verslą

Gegužės 10 d., penktadienį, 10 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) vyks VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto Respublikinė doktorantų ir magistrantų mokslinė konferencija „ES ekonomikos, finansų ir verslo procesai bei tendencijos“.

Konferencijoje pagrindinį plenarinį pranešimą pristatys VDU absolventė, VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“ marketingo vadovė Justė Ivaškevičiūtė. Pranešimo tema – „Kauno „Žalgirio“ korporacinių partnerysčių strategija“.

Pranešėjai renginyje aptars ES ekonomikos tendencijas, šiuolaikinio marketingo problemas, finansų politiką ir investicijų valdymą, naujoves organizacijų vadyboje.

Konferencija Ekonomikos ir vadybos fakultete organizuojama jau dvidešimt antrąjį kartą. Tarp pagrindinių pranešimų temų – ES ekonomikos pokyčiai ir tendencijos, šiuolaikinio marketingo problemos ir sprendimai, finansų politika ir investicijų valdymas: problemos ir sprendimai, naujos tendencijos organizacijų vadyboje.

Daugiau informacijos