Konferencijoje – aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai

Balandžio 20 d., penktadienį, VDU Sociologijos katedra ir Lietuvos sociologų draugija kviečia į IV-ąją nacionalinę jaunųjų sociologų ir antropologų konferenciją „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“, kuri vyks VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, Kaune).

Konferencijoje kviečiame dalyvauti įvairių studijų pakopų sociologijos, antropologijos ir giminingų disciplinų, tokių kaip socialinė politika, politikos mokslai, komunikacija, kūrybinės industrijos, socialinė psichologija ir kt., kuriose taikomi socialinių tyrimų metodai, studentus ir jaunuosius mokslininkus.

Renginio informacija socialiniame tinkle „Facebook“.

Renginio programa

Daugiau informacijos