Kompiuterinio raštingumo testas jo nelaikiusiems

Pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų pirmakursiai, kurie negalėjo atvykti laikyti kompiuterinio raštingumo testo rugpjūčio 27 d., jį galės laikyti 2019 m. rugsėjo 23 – rugsėjo 27 dienomis Informatikos fakulteto dekanate (Vileikos g. 8, 409 kab.) nuo 9.00 iki 16.00 val.

Studentai turintys ECDL pažymėjimus arba išlaikę valstybinį informacinių technologijų egzaminą ir nepateikę testavimo komisijai ECDL pažymėjimo  arba atestato kopijų, bet norintys būti atleisti nuo B grupės dalyko Kompiuterinis raštingumas, atitinkamas kopijas gali pristatyti į Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos 8, 409 kab.) arba atsiųsti e.paštu: if@vdu.lt iki 2019 m. rugsėjo 30 d.

Studentai šiais metais perstoję į VDU ir sėkmingai išlaikę Informatikos testą ankstesniais metais, turi kreiptis į savo fakulteto, kuriame studijuoja, dekanatą ir parašyti prašymą, kad būtų užskaityta Informatikos dalyko įskaita.

Po 2019 m. rugsėjo 30 d. ECDL pažymėjimų bei atestatų kopijos nebebus priimamos ir studentai privalės registruotis į B grupės dalyką Kompiuterinis raštingumas.

Įstojusiems į Agronomijos, Apskaitos ir finansų, Informatikos sistemų, Logistikos ir prekybos, Maisto žaliavų kokybės ir saugos, Miškininkystės, Multimedijos ir interneto technologijų, Taikomosios ekologijos, Žemės ūkio mechanikos inžinerijos studijų programas kompiuterinio raštingumo testo laikyti nereikia.