Kitataučiams studentams – pažintis su Kaunu ir VDU

Sausio 27 d. Vytauto Didžiojo universitete renkasi iš 16 šalių pagal „LLP / Erasmus“ ir dvišalio bendradarbiavimo sutartis atvykę studentai. Jie bus supažindinami su miesto ir universiteto erdvėmis bei kultūriniu gyvenimu.

Atvykę 78 studentai iš Prancūzijos, Italijos, Turkijos, Latvijos, Lenkijos, Portugalijos, Vokietijos, Graikijos, Ispanijos, Pietų Korėjos, Japonijos, JAV, Norvegijos, Rusijos, Ukrainos ir Čekijos net šešias dienas bus supažindinami su Vytauto Didžiojo universitetu – fakultetais, biblioteka, kitais padaliniais, bendrabučiais, studijų sistema, galimybėmis – bei Kauno miestu. Studentai mentorių bus vedami aplankyti Kauno muziejus, žiūrės filmą apie Lietuvą bei susipažins su Kauno laisvalaikio pramogomis.