„Kino pavasaris“ kviečia į dramatišką Roberto Benigni komediją

1863

Vasario 9 d., trečiadienį, 18 val. „Kino pavasaris“ vėl leis pasinerti į kino pasaulį universiteto erdvėse. Šįkart  Gedimino g. 44-203  vyks italų kilmės režisieriaus Roberto Benigni juostos „Tigras ir sniegas“ peržiūra.

„Tigras ir sniegas“ žiūrovus supažinsins su išsiblaškiusio dėstytojo Attilio De Giovanni’o gyvenimo ir meilės istorija karo ugnyse paskendusiame Irake. Šiame filme Roberto Benigni’s panaudoja tris „Oskaro" statulėles jam atnešusios dramos „Gyvenimas yra gražus" formatą ir stengiasi atkreipti žiūrovų dėmesį į labai rimtus dalykus, juos papildydamas gero humoro ir ironijos dozėmis.

Spalio 1 – vasario 28 d. net 12-oje aukštųjų mokyklų – tarp jų ir VDU – kas mėnesį rengiami nemokami gero kino seansai, o su studentais diskutuoja kino industrijos specialistai – kritikai, aktoriai bei prodiuseriai. Projektas „Kino pavasaris tavo universitete“ kino mėgėjus kviečia išvysti visame pasaulyje pripažintus filmus, išmokti suprasti, vertinti ir interpretuoti kino kalbą ir reikšti savo mintis.

Kino filmų programa sudaryta atsižvelgiant į aktualias jaunimui temas – toleranciją, lyderystę ir socialinį aktyvumą. Projekto organizatorių teigimu, „profesionaliai parinktas filmų turinys prisidės prie studento asmenybės vystymo, tolerancijos, pagarbos ir kritinio mąstymo ugdymo“.

Nepraleiskite „Kino pavasario“ ir VDU dovanojamos galimybės atrasti kino žavesį ir kultūrą, diskutuoti jaunimui aktualiomis temomis ir išgirsti kino profesionalų komentarus.

Daugiau informacijos http://www.kinopavasaris.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.