Kaune vyko džiazo festivalis „VDU Jazz Jungtys“

4930 2

Lapkričio 7–9 dienomis vyko jau šeštasis aktualaus džiazo festivalis „VDU Jazz Jungtys“, kuriame šiemet pasirodė atlikėjai iš JAV, Švedijos, Suomijos, Rusijos, Lietuvos ir kitų šalių.

Festivalis savo pavadinimą pateisino ir šiais metais – žiūrovai galėjo pasiklausyti aukšto lygio muzikantų iš viso pasaulio, neretai susivienijusių į jungtinius projektus su kolegomis iš skirtingų kraštų. Koncertai vyko viešbutyje „Park Inn“ (K. Donelaičio g. 27), restorane „Galeria Urbana“ (Vilniaus g. 22) ir „Punto Jazz palėpėje“ (Kęstučio g. 6).

Pirmąją festivalio dieną koncertavo saksofonistas, kompozitorius Liudas Mockūnas su styginių kvartetu „Chordos“, vienas universaliausių Lietuvos būgnininkų Arkadijus Gotesmanas su rusų pianistu Andrejumi Razinu ir trio „Ąžuoliniai berželiai“. Antrąją dieną pasirodė įspūdingas atlikėjų desantas iš Šiaurės Europos – „Maria Faust Jazz Catastrophe“ (Danija, Estija), „Konvoj: Ensemble“ (Švedija, Lietuva, Danija) ir improvizacinės muzikos duetas „¡haUtUllin!“. Paskutinę dieną džiazo mėgėjai klausėsi „Red Trio“ su Mattiasu Stahlu (Portugalija, Švedija), Adamo Lane, Vinny‘io Golia ir Vijay‘aus Andersono (JAV). Festivalį vainikavo projekto „Sheep Got Waxed“ (Lietuva) koncertas „Punto Jazz palėpėje“.

Festivalį organizavo Vytauto Didžiojo universitetas kartu su įrašų kompanijomis „No Business“ (Lietuva) ir „Barefoot Records“ (Danija).

Kaip jau tapo įprasta, VDU absolventams buvo dalinami nemokami kvietimai į festivalio koncertus.

Daugiau informacijos apie festivalį – socialiniame tinkle „Facebook“.

kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.

Komentarai

Justinas

O bilietus kažkur parduoda? nepavyksta rasti apie tai jokios informacijos...

Justinui

www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/?show=31557

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.