Ketvirtadienį – pramogos Botanikos sode, Sporto centre

1291

Rugpjūčio 27 d., ketvirtadienį, „Įvado į studijas“ renginių programa bus skirta sveikatingumui – VDU sporto centro pristatymuiorientacinėms varžyboms ir ekskursijoms Botanikos sode.

12 val. VDU sporto centre (Draugystės g. 19) atvykusieji galės susipažinti su jo siūlomomis paslaugomis ir veiklomis. Pirmoji pristatymo dalis bus skirta laisvalaikio sportui: fiziniam rengimui, aerobikai, jogai, krepšiniui ir t. t. Antroji dalis, nuo 12.30 val. – varžybų sportui: universiteto sporto komandoms, komplektavimui, rengimui, dalyvavimui varžybose ir kt.

Norintys galės 12.30–14 val. sužinoti savo fizinio pajėgumą ir kūno sudėtį, susipažinti su Sporto centro salėmis, išbandyti įrangą. Susidomėjusieji prašomi nepamiršti savo sportinės aprangos.

Kaip atvykti į Sporto centrą (žr. puslapio apatinę dalį)

Tą pačią dieną nuo 13 val. VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) visų lauks aktyvi ir įtraukianti pažintis su juo orientacinėse varžybose: įdomūs klausimai, linksmos užduotys ir nugalėtojų laukiantys prizai. Atėjusių lauks ne tik varžybos, bet ir nemokamos ekskursijos, pikniko pieva, gražiausių augalų kolekcijos.

Registruotis į orientacines varžybas galima el. paštu e.cerneviciute@bs.vdu.lt iki rugpjūčio 27 d. 12 val. Norintys gali užsiregistruoti ir vietoje rugpjūčio 27 d. 12.30 val. Registruotis gali grupės (2-5 žmonės grupėje) – tereikia nurodyti komandos pavadinimą ir kapitoną. Taip pat registruotis gali pavieniai asmenys (į grupes bus suskirstomi vietoje).

Nuo 13 val. Botanikos sodo Spygliuočių aikštėje vyks piknikas – atsineškite su savimi: pledus, sumuštinių, gerą nuotaiką.

Svarbi informacija dėl atvykimo į Botanikos sodą – 12 ir 13 val. iš VDU centrinių rūmų (S. Daukanto g. 28) iki sodo nuveš universiteto autobusas.

Kaip atvykti į Botanikos sodą (žr. apatinę dalį)

Daugiau apie „Įvadą į studijas VDU 2015“

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.