Kaune karaliauja ispaniškos kultūros festivalis „Primavera en español“ (VIDEO)

1280

Gegužės 2–12 dienomis Kaune vyksta jau antrasis ispaniškos kultūros festivalis „Primavera en español“ (liet. „ Pavasaris ispaniškai“), kuris Kauną vėl džiugina pietietiška atmosfera: pernai pavasarį sėkmingai startavęs renginys šiemet grįžta su naujomis idėjomis. Kaip ir pernai, festivalyje stengiamasi kuo plačiau supažindinti su Ispanijos kultūra, tačiau šį kartą visi renginiai orientuoti į vieną temą – gamtinės, kalbinės ir kultūrinės įvairovės pristatymą.

Kaip sakė viena iš renginio organizatorių, festivalio tikslas yra parodyti, jog Ispanija – tai ne tik flamenko, korida, karštis ir apelsinai, todėl renginiuose daugiausia dėmesio bus skiriama pažinčiai su atskirais regionais. Festivalio metu susipažinsime su Ispanijos šiaurine dalimi, aplankydami  La Riochos, Kantabrijos bei Baskų krašto regionus. Tada keliausime link centrinės Ispanijos, neaplenkdami Galisijos, Kastilijos ir Leono regionų bei sostinės Madrido. Nepamiršime aplankyti ir saulėtosios Andalūzijos bei Valencijos krašto, o savo pažintį su Ispanijos regionais baigsime Katalonijoje.

Be visų regionų pristatymų, festivalio metu bus galima susipažinti ir su ispanišku kinu. Kino mėgėjai  pamatys filmus „Pirmadieniai saulėje“, „Camino“, „Pasiimk mano akis“ bei „Kamera 211“. Visi šie filmai buvo apdovanoti prestižiškiausiu Ispanijos kino apdovanojimu „Goja“.

Renginio programa

Daugiau informacijos rasite čia.

Kviečiame žiūrėti Kristijono Jakubsono (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt) videoreportažą ir Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.