Kaune – jaunųjų rašytojų festivalis „Literatūrinės slinktys 2019“

229

Balandžio 25 d., ketvirtadienį, Kaune prozos ir poezijos gerbėjus suburs aštuntąjį kartą vyksiantis jaunųjų rašytojų festivalis „Literatūrinės slinktys 2019. Šiais metais renginys išskirtinis tuo, kad literatūrinius skaitymus lydės dailininkų paroda.

15 val. VDU mokslo ir studijų centro (V. Putvinskio g. 23) I-ojo aukšto fojė vyks festivalio parodos atidarymas ir kūrybos rinkinio pristatymas. Dalyvaus ir savo kūrybą skaitys: Birutė Grašytė, Augustas Lapinskas, Lina Simutytė, Guoda Taraškevičiūtė, Edvinas Valikonis. Parodoje bus eksponuojami jaunųjų tapytojų darbai: Mykolės Ganusauskaitės, Petro Lincevičiaus, Sonatos Riepšaitės, Rosandos Sorakaitės, Eglės Ulčickaitės. Vėliau renginys persikels į Balio ir Vandos Sruogų namą-muziejų (B. Sruogos g. 21), kur 18 val. vyks jaunųjų rašytojų skaitymų vakaras, o renginį įgarsins bardas Valentinas Abarius.

Per savo gyvavimo metus jau spėjęs užsitarnauti vardą literatūros mylėtojų gretose, festivalis „Literatūrinės slinktys“ vyks balandžio 24-30 dienomis ne tik Kaune, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Jį rengia asociacija „Slinktys“, o projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Labai kviečiame dalyvauti ir pažinti jaunuosius kūrėjus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.