Kaune – jaunimo informacijos centras

1336

Spalio 9 d., antradienį, 16 val., duris visiems smalsuoliams atidaro „Eurodesk Lietuva“ atstovybė Kaune, kurios veiklą koordinuoja su jaunimu dirbanti organizacija „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centras“. Puikiai visiems pasiekiamoje vietoje, verslo centre (K. Donelaičio g. 33-106b), savanoriai teiks informacines konsultacijas jaunimui aktualiais klausimais kiekvieną antradienį ir trečiadienį nuo 16 iki 18 val.

„Kur stoti? Ar verta pradėti savanoriauti? Kaip ieškotis darbo? Ar galiu atlikti praktiką užsienyje?“ – tai tik vieni iš dažniausiai jaunimui kylančių klausimų, į kuriuos atsakymų, atrodytų, pilna visur: nuo žurnalų iki interneto. Tačiau kaip tarp daugybės informacijos šaltinių nepasimesti ir kaip atsirinkti patikimiausią? Naujasis jaunimo informacijos centras padės kauniečiams susigaudyti informacijos sraute.

„Eurodesk“ yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 33 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Šio tinklo pagrindas yra informacija apie programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos, bei mobilumas (studijos, stažuotės, darbas ir savanorystė) Europoje. Taip pat yra įtraukiama informacija kitomis jaunimui aktualiomis temoms. Nacionalinis „Eurodesk“ partneris – Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) – įsiliejo į tinklo veiklą 2004 m., o pirmieji regioniniai partneriai prie tinklo veiklos prisijungė 2005 m. Per keletą metų jų atsirado beveik visoje Lietuvoje. Šiais metais prie Lietuvos jaunimo informavimo prisideda ir Kauno miestas.

Informacijos centrą įrengti padėjo Kauno miesto savivaldybė ir prekybos centras „Senukai“, o jame dirbs savanoriai, baigę specialius jaunimo informavimo ir konsultavimo kursus. Daugiau informacijos apie tinklą „Eurodesk“ galima rasti www.zinauviska.lt.

Jaunimo informacijos centras įsikūręs K. Donelaičio g. 33-106b. Norint atvykti išankstinė registracija nereikalinga.

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Žilviną Mažeikį, „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centro“ vadovą, telefonu (8 601) 85996.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.