Kauną džiugina VDU „Pavasario festivalis“

1894 2

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Studentų atstovybė (SA) gegužės 11 – 12 dienomis organizuoja kasmetinį, jau penkioliktąjį, „Pavasario festivalį“. Studentiškas festivalis yra paskelbtas Kauno miesto reprezentaciniu renginiu.

Visi Kauno universitetų studentai ir miesto bendruomenė turės galimybę sudalyvauti paskaitose su žymiais žmonėmis, socialinėse akcijose bei kūrybinėse dirbtuvėse, jėgas išbandyti akademiniame egzamine ar apsilankyti „Gyvojoje bibliotekoje“. Festivalio metu bus organizuojami sporto renginiai bei šokių pamokos. Šventę vainikuos uždaromasis koncertas su garsiais Lietuvos atlikėjais.

„Džiugu, kad per penkiolika metų iš mažo festivalio šiais metais tapome dideliu renginiu visam Kauno miestui“, – teigia viena iš „Pavasario festivalio“ organizatorių, Viktorija Šaulytė. Anot VDU SA, šiais metais laukia nemažai naujovių skirtų įvairaus amžiaus grupėms. Anot V. Šaulytės, tikimasi, kad Pavasario festivalis, kaip ir kiekvienais metais, įneš spalvų, juoko, gerumo bei papildys Kauno atmosferą muzika bei šokiais.

Visi festivalio renginiai yra nemokami.

Renginio programa-žemėlapis.

Daugiau informacijos „Pavasario festivalio“ internetiniame puslapyje ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Pavasario festivalis

Komentarai

Ugnius

Atlikejai?

Simona

Labas vakaras, Ugniau. Šio vakaro VDU Pavasario festivalio uždarymo koncerte pasirodys šie atlikėjai: „E.G.O", „Sirupas", „Wolfsome" ir „G&G Sindikatas". Gražaus vakaro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.