loader image

Katalikų teologijos fakulteto konferencija – apie socialines problemas

290

Balandžio 26 d., penktadienį, 12 val., VDU Katalikų teologijos fakultete (Gimnazijos g. 7) vyks tarptautinė mokslinė konferencija, skirta socialinėms problemoms – įvairių socialinių grupių bendrabūvio, religijos vietos sociume, komunikacijos, kartų sugyvenimo ir tarpusavio komunikacijos temoms.

Renginį organizuoja VDU Katalikų teologijos fakultetas ir Žešuvo universitetas (Rzeszów, Lenkija).

Pasak organizacinio komiteto pirmininkės prof. dr. Birutės Obelenienės, šiame renginyje dalyvaus iškilūs Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos mokslininkai, kurie krikščioniškame kontekste nagrinės lokalias ir globalias socialines problemas. „Dabarties pasaulis susiduria su būtinybe nuolat permąstyti socialinius iššūkius krikščioniškame kontekste. Tikėtina, kad daugelis problemų Europoje ir pasaulyje kyla būtent dėl nesugebėjimo įvertinti ir pasinaudoti Bažnyčios socialinio mokymo teikiamais atsakymais“, — sako prof. dr. B. Obelenienė.

Be plenarinės sesijos, darbas vyks ir atskirose grupėse, kurios suskirstytos pagal temas. Pirmojoje bus gilinamasi į pastoracinio darbo problematiką, antrojoje nagrinėjama religijos įtaka socialinei sričiai, kalbama apie dabarties iššūkius tikinčiam jaunimui.

Daugiau informacijos: Renata Žilinskaitė, Renata.zilinskaite@vdu.lt, tel. +370 37 32 34 77.

Konferencijos programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.