„Karjeros dienos“ padėjo planuoti karjerą ir studijas

4440

Balandžio 8–10 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas surengė tradicines „Karjeros dienas 2014“, kurios dalyviams padėjo planuoti savo karjerą arba tolesnes studijas.

Šiemet VDU ir kitų universitetų studentai bei absolventai susitiko su įvairiausių sričių įmonių atstovais, išgirdo daug naudingų patarimų, dalyvavo seminaruose, pokalbiuose dėl darbo ar praktikos vietos, susitiko su fakultetų atstovais ir kalbėjosi apie magistrantūros programas.

„Smagu, kad šių metų „Karjeros dienos“ susilaukė didelio dėmesio – vien įvadiniuose seminaruose dalyvavo apie 800 lankytojų. Įmonių atstovai taip pat džiaugėsi gera atmosfera, motyvuotais, bendraujančiais studentais ir dėstytojais, gera renginio organizacija. Tikimės, kad ateityje „Karjeros dienų“ koncepcija ir toliau tobulės savo turiniu ir apimtimi“, – pažymėjo VDU Karjeros ir kompetencijų centro vadovė dr. Eglė Stasiūnaitienė.

Balandžio 8 d. universitete vyko seminarai, kurie padėjo dalyviams pasirengti pokalbiui dėl darbo ar praktikos vietos. Apie gyvenimo aprašymo (CV) ir motyvacinio laiško rengimą papasakojo UAB „CV-Online LT“ marketingo vadovė Rita Karavaitienė, o apie pokalbį dėl darbo ir darbdavių lūkesčius – UAB „Personalo sprendimai“ personalo vadybininkė Sigita Novikovienė. Tą pačią dieną vyko ir individualios konsultacijos su UAB „CV-Online LT“ specialistais dėl pirmojo prisistatymo būsimam darbdaviui – CV – rengimo.

Savo ateitimi besirūpinantis jaunimas universitetą užplūdo ir balandžio 10-ąją: įmonių ir organizacijų mugėje visi norintys galėjo užmegzti pažintis su įvairių organizacijų atstovais, apsikeisti kontaktais. Vis dar studijuojantys arba studijas jau baigę „Karjeros dienų 2014“ dalyviai galėjo įmonių darbuotojams palikti savo CV ir netgi čia pat dalyvauti pirminėje atrankoje į net 20 įvairių įmonių siūlomas darbo arba praktikos pozicijas.

Šiemet mugėje dalyvavo daugiau nei 40 įmonių, kurios gali tapti puikia profesinės veiklos pradžia žengiantiems pirmuosius savarankiško gyvenimo žingsnius. Su įmonių mugės lankytojais bendravo informacinių ir aukštųjų technologijų, draudimo, biotechnologijų, rinkodaros, reklamos, žemės ūkio, buhalterijos ir kitų veiklos sričių Lietuvos ir tarptautinių organizacijų atstovai.

Tuo pat metu didžiosios salės prieigose vyko ir VDU magistrantūros studijų programų mugė, skirta besidomintiems tolimesnėmis studijomis. Čia buvo laukiami ne tik visų universitetų absolventai, bet ir kolegijų paskutinio kurso studentai bei alumnai. Kiekvienas dalyvis galėjo pabendrauti su dešimties VDU fakultetų atstovais, išgirsti daug naudingų patarimų. Fakultetų darbuotojai papasakojo apie įstojimo sąlygas, studijų formą ir dalykus, supažindino su tolimesnėmis studijų perspektyvomis.

„Karjeros dienų 2014“ programa

Daugiau informacijos

Įmonių mugės dalyviai

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą ir Luko Motiejūno (l.motiejunas@vkt.vdu.lt) videoreportažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.