Kamerinis merginų choras – festivalyje Šiauliuose

Lapkričio 20-22 dienomis Šiauliuose vyko jau septynioliktasis tradicinis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis.

Studentiškieji chorai, tarp kurių buvo ir VDU kamerinis merginų choras, turėjo atlikti savo pasiruoštas programas įvairiose Šiaulių bažnyčiose, bibliotekoje ir kitose kultūros įstaigose.

VDU kamerinis merginų choras savo kūrinius atliko Šv. Jurgio bažnyčioje, o paskutinę festivalio dieną visi septyniolika chorų susijungė į vieną bendrą studentų chorą ir atliko šventinę programą „Saulės“ koncertų salėje, diriguojant profesionaliems chorvedžiams ir akompanuojant džiazo grupei „A4“.

Kitais metais festivalis vyks Kaune – studentai savo gražiais balsais ir skambiomis dainomis ir vėl džiugins gerbėjus.

Monika Vapšytė, VDU kamerinis merginų choras