Kalėdinė akcija kviečia dovanoti vargstantiems

VDU socialinio darbo studentų klubas „Vesta“ organizuoja kalėdinę akciją „Sušildyk mane“, kurios metu žmonės kviečiami vargstantiems ir benamiams dovanoti šalikus, pirštines, kepures ar kojines. Akcijos dėžę galima rasti VDU III-iųjų rūmų fojė, prie skelbimų lentos (K. Donelaičio g. 52, I a.).

Turite pabodusį šaliką, pirštines ar kepurę ir nežinote kur visa tai dėti, nes gaila išmesti? O gal močiutė gražiai mezga kojines ir jų daugiau nei jums reikia? Sukraukite šias gėrybes į akcijos dėžę ir organizatoriai atiduos jas tiems, kam jų labai reikia.

Pakvieskite draugus, kolegas ir dėstytojus prisijungti ir, svarbiausia, – dalyvaukite patys. Akcija vyksta nuo lapkričio 18 d. iki gruodžio 12 d.