Jaunuosius tyrėjus ir mokslininkus kviečia „Idėjų kalvė 2010“

2546

Birželio 17 – 20 dienomis Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) organizuoja mokslo stovyklą – seminarą „Idėjų kalvė 2010“, kuriuo siekiama paskatinti įvairių sričių jaunųjų mokslininkų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą.

Visi jaunieji tyrėjai ir mokslininkai dalyvauti šiame renginyje ir pristatyti savo mokslinius darbus. Pasak organizatorių, tai puiki galimybė nuostabios gamtos apsuptyje pasidalinti moksline patirtimi, aptarti savo mokslinio darbo problemas, padiskutuoti su įvairių sričių mokslininkais bei praplėsti draugų ratą.

Norintys dalyvauti prašomi registruotis iki birželio 5 d. šiuo adresu.

Pranešimo struktūra: darbo tikslas, problematika, rezultatai ir jų aptarimas, diskusijai iškelti klausimai (ko jaunasis mokslininkas tikisi iš „Idėjų kalvės“, su kokiomis problemomis susiduria darbe ir kokios pagalbos bei bendradarbiavimo tikisi sulaukti iš kolegų). Pranešimas turėtų būti pristatomas kuo labiau suprantama kalba įvairių sričių mokslininkams (dalyvaus ne vienos srities specialistai). Pranešimo trukmė – 15 min. 

Renginio vieta: sodyba Trakų, Vilniaus arba Kauno rajone (tiksli vieta dar tikslinama). Maitinimas ir apgyvendinimas nemokami. 

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos renginys „Idėjų kalvė 2010” yra projekto „Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos plėtra ir stiprinimas” dalis. Šis projektas finansuojamas pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšas.

Plačiau apie stovyklą skaitykite LJMS tinklalapyje.

Kontaktai pasiteiravimui:

Tatjana, tel. 8 685 64440, el. paštas tatjana.iznova@gmail.com;
Reda, tel. 8 681 13982, el. paštas reda_grigutyte@yahoo.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.