„Jaunimo linija“ ieško savanorių Kaune

3474

Visus, mokančius klausyti ir išgirsti bei norinčius įgyti savanoriško darbo patirties, „Jaunimo linija“ kviečia prisijungti prie savo gretų. „Jaunimo linija“ – tai emocinės paramos tarnyba, kurioje į skambučius nemokamu telefonu bei laiškus internetu atsiliepia savanoriai.

Pagrindinis „Jaunimo linijos“ tikslas – padėti jauniems žmonėms, išgyvenantiems krizes, galvojantiems apie savižudybę, susiduriantiems su kitais gyvenimo sunkumais. Prieš pradėdami darbą, visi savanoriai turi praeiti atranką ir keturių–penkių mėnesių apmokymus.

„Parengiamieji kursai ir darbas „Jaunimo linijoje“ tikrai nebus lengvas pasivaikščiojimas. Tačiau  jeigu nori padėti kitiems ir įgyti vertingos patirties, „Jaunimo linija“ – vieta, kur gali tai realizuoti“, – teigia organizacijos savanoriai.

Prie „Jaunimo linijos“ komandos gali prisijungti visi norintys, nepriklausomai nuo turimo išsilavinimo ir patirties. Svarbiausia, kad jie būtų vyresni nei 18 m. ir galėtų skirti savanoriškam darbui 20-30 valandų per mėnesį.

Visi, norintys dalyvauti „Jaunimo linijos“ veikloje, iš pradžių kviečiami į 2 val. trukmės informacinį susitikimą, kuriame bus pristatyta „Jaunimo linijos“ veikla bei savanorių parengiamieji kursai.

Į informacinius susitikimus galima užsiregistruoti telefonu 8 603 00388 arba el. paštu kjl.info@gmail.com. Visi susitikimai vyks Dainavos poliklinikos „Jaunimo centre“ (Pramonės pr. 31, Kaunas).

Informacinių susitikimų datos:

* sausio 21 (ketvirtadienis) 18 val.
* sausio 29 (penktadienis) 18 val.
* vasario 2 (antradienis) 18 val.
* vasario 10 (trečiadienis) 18 val.

Daugiau informacijos rasite www.jaunimolinija.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.