Jau prasidėjo nemokamos VDU konsultacijos abiturientams

Trečius metus iš eilės Vytauto Didžiojo universitetas kviečia visus Lietuvos abiturientus drauge nemokamai pasiruošti brandos egzaminams. VDU šiais metais siūlo dalyvauti lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, anglų kalbos, informacinių technologijų, chemijos ir biologijos konsultacijose bei streso valdymo paskaitose.

Šiais metais moksleiviai jau dalyvavo vasario 12 dieną startavusiose pirmosiose konsultacijose: lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, anglų kalbos ir chemijos. „Nors kai kuriems abiturientams atvykti į pirmąją konsultaciją sutrukdė išvakarėse vykęs šimtadienis, sulaukėme gausaus būrio jaunesnių, vienuoliktos ir dešimtos klasės, moksleivių. Vasario 12 dieną populiariausios buvo lietuvių kalbos bei istorijos konsultacijos. Džiugu, jog į pirmais metais vykstančias chemijos konsultacijas sulaukėme nemažo būrio motyvuotų ir gabių moksleivių. Artėjant vasario 26 ir kovo 5 dienos konsultacijoms jau sulaukėme aktyvaus moksleivių registravimosi. Kadangi vietų skaičius ribotas, kviečiame suskubti norinčius dalyvauti moksleivius“, – skatino moksleivius Studijų marketingo tarnybos direktorė Miglė Šontaitė.

Nemokamos VDU konsultacijos sukuria puikias sąlygas moksleiviams papildyti savo žinių bagažą artėjant brandos egzaminams. Šias konsultacijas teikiantys dėstytojai  yra geri savo srities žinovai, susipažinę su ankstesnių valstybinių egzaminų užduotimis, populiarūs studentų tarpe. Daugelis jų abiturientus konsultavo ir praėjusiais metais. VDU dėstytojai konsultacijų metu nurodo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams, pateikia ir aptaria užduočių sprendimo pavyzdžius. Moksleiviai gali pasitikrinti žinias ir išbandyti jėgas spręsdami įvairias užduotis.

„Šiais metais visą konsultacijų ciklą papildėme naujomis informatikos, chemijos ir trimis streso valdymo paskaitomis. Kaip ir pernai, iš anksto yra skelbiamos konsultacijų temos, todėl moksleiviai gali pasirinkti jiems aktualias konsultacijas ir jose dalyvauti. Dalyvių skaičius paskaitose yra ribojamas, jog būtų pasiektas artimesnis dialogas tarp moksleivių ir dėstytojų. Be to, lietuvių kalbos, istorijos ir matematikos konsultacijos vyksta dviem srautais“, – teigė M. Šontaitė.

Nemokamos konsultacijos abiturientams vyks: vasario 26, kovo 5, 26, balandžio 2, 9, 16 dienomis. Viso konsultacijų ciklo metu abiturientus konsultuos ir visą reikiamą informaciją suteiks Studijų marketingo tarnybos komanda ir studentai savanoriai.

Svarbi informacija

Kiekvienai konsultacijų dienai būtina registruotis atskirai. Registracija į kiekvienos dienos konsultacijas yra skelbiama likus dviem savaitėms iki konsultacijų pradžios ir baigiama dieną prieš konsultacijas. Konsultacijose galės dalyvauti tik užsiregistravę ir patvirtinimą gavę moksleiviai. Vietų skaičius konsultacijose yra ribotas. Registracija vykdoma internetu.

Daugiau informacijos rasite konsultacijų programoje. Ją rasite čia.

Akimirkas iš vasario 12 dieną vykusių pirmųjų konsultacijų rasite čia.

Iki pasimatymo Vytauto Didžiojo universitete!

Daugiau informacijos teikia:
Studijų marketingo tarnybos komanda