Įvyko VDU Absolventų klubo visuotinis susirinkimas

Balandžio 26 d. universitete įvyko Vytauto Didžiojo universiteto Absolventų klubo visuotinis ataskaitinis rinkiminis susirinkimas-konferencija, kurios metu buvo pristatytos prezidento, valdybos, revizijos ir etikos komisijos veiklos bei finansinės ataskaitos.

Taip pat konferencijos metu buvo renkami nariai į organizacijos valdymo organus. Susirinkę Absolventų klubo nariai perrinko prezidentą, kurio pareigas ir toliau eis Andrius Būda. Naujai išrinkti valdybos nariai: Donatas Nėnius, Nerijus Jurkonis, Jūratė Imbrasaitė, Rita Daugėlienė, Eglė Mačiulskienė ir Džiugas Juknys.

Susirinkime apsilankė ir profesorius bei buvęs VDU rektorius Algirdas Antanas Avižienis, kuris sutiko tapti VDU Absolventų klubo garbės pirmininku.