Vilniaus knygų mugė. „Žvilgsnis po 20 metų: ar dar rašysime lietuviškai mokslo knygas?“

„Litexpo“ 5.1 konferencijų salė (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Vasario 25-28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks tradicinė Vilniaus knygų mugė, kurios renginiuose dalyvaus, diskusijose ir knygų pristatymuose savo mintimis dalinsis VDU bendruomenės nariai, akademikai, profesoriai.

Į diskusiją Vilniaus knygų mugėje kviečia Lietuvos akademinių leidyklų asociacijos (LALA) nariai, aukštųjų mokyklų, kolegijų bei mokslo institutų leidėjai ir Valstybinė lietuvių kalbos komisija.

Diskusija vyks 2016 m. vasario 25 d. (ketvirtadienį) 15 val. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ 5.1 konferencijų salėje.

Diskusijoje dalyvauja LALA prezidentas Gytis Vaškelis, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė Daiva Vaišnienė, VDU Humanitarinių mokslų fakulteto prof. dr. Rūta Petrauskaitė, VU Filologijos fakulteto doc. dr. Loreta Vaicekauskienė ir akademiniai leidėjai.

Daugiau informacijos