Vilniaus knygų mugė. „Virtuali biblioteka – langas į pasaulinę mokslinę informaciją“

„Litexpo“ 3.1 konferencijų salė (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Vasario 25-28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks tradicinė Vilniaus knygų mugė, kurios renginiuose dalyvaus, diskusijose ir knygų pristatymuose savo mintimis dalinsis VDU bendruomenės nariai, akademikai, profesoriai.

„Virtuali biblioteka – langas į pasaulinę mokslinę informaciją“ – teminis renginys, skirtas Bibliotekų metams. Į diskusiją Vilniaus knygų mugėje kviečia Lietuvos akademinių bibliotekų informacinės infrastruktūros mokslui ir studijoms palaikymo ir plėtros konsorciumas (eLABa), Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacija ir Lietuvos akademinių bibliotekų direktorių asociacija.

Prieiga prie pasaulinių mokslo informacijos išteklių, galimybė greitai ir efektyviai ieškoti ir gauti reikalingos informacijos yra mokslo vystymosi prielaida ir ekonominės plėtros variklis. Akademinės bibliotekos siūlo dėstytojams, mokslininkams, studentams ir plačiajai visuomenei šimtus tūkstančių geriausių elektroninių informacijos išteklių savo kuriamose ir prenumeruojamose tarptautinėse duomenų bazėse. Akademinių bendruomenių nariai gali naudotis specialiai mokslui ir studijoms atrinktais šaltiniais: lietuviškais elektroniniais vadovėliais, elektroninėmis knygomis užsienio kalbomis, monografijomis, moksliniais straipsniais, konferencijų leidiniais, disertacijomis ir kt. Lengviau rasti reikalingų šaltinių padeda vieno langelio principu veikiančios virtualių bibliotekų paieškos sistemos.

Renginį ves doc. dr. Lina Šarlauskienė. Dalyvaus: VDU bibliotekos direktorė Lina Bloveščiūnienė, L. Šarlauskienė, E. Banionytė, G. Tautkevičienė.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.