Vieša diskusija „Polish-American Bilateral Relations and their Influence on Regional Security“

Lietuvos nacionalinė M. Mažvydo biblioteka, konferencijų salė, 5 aukštas (Gedimino pr. 51, Vilnius)

Lapkričio 12 d., antradienį, 18 val., Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, konferencijų salė, 5 aukštas, Vilnius) vyks vieša diskusija „Polish-American Bilateral Relations and their Influence on Regional Security“.

Renginyje dalyvaus Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos docentas Giedrius Česnakas, VDU Politologijos katedros lektorė dr. Ieva Karpavičiūtė, LR Seimo narys, buvęs Lietuvos ambasadorius JAV dr. Žygimantas Pavilionis ir Kazimiero Pulaskio fondo Varšuvoje tyrimų biuro direktorius bei Užsienio politikos programos direktorius Tomasz Smura.

Diskusijos moderatorius – VDU Politologijos katedros vedėjas doc. dr. Andžej Pukšto.

Tarp pagrindinių diskusijos klausimų – kokio tvirtumo yra dabartiniai Lenkijos ir JAV santykiai? Kokią įtaką jie turi Rytų ir Vidurio-Rytų Europos, tarp jų ir Baltijos šalių, saugumo struktūrai? Ar jų dėka NATO rytinis sparnas sustiprėjo? Kokia yra dabartinė euroatlantinių santykių padėtis ir kokios yra jų ateities prognozės? Ar galime įsivaizduoti Lenkiją kaip pagrindinį tiltą tarp JAV ir ES? Taip pat bus diskutuojama apie Lenkijos ir JAV bendras iniciatyvas bei Europos energijos politiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.