VDU Karjeros dienos 2020: Pažink rytojaus save!

Nuotoliniu būdu

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras lapkričio 16-20 dienomis kviečia studentus dalyvauti „VDU Karjeros dienų 2020“ renginiuose. Siekiant laikytis visų COVID-19 prevencijos priemonių, renginiai organizuojami nuotoliniu būdu.

Šių metu bendra renginių tema „VDU Karjeros dienos 2020: Pažink rytojaus save!” – paskatinimas studentams jau dabar domėtis ateities perspektyvomis, pažinti savo kompetencijas, kurios bus reikalingos ateityje, ir darbus, kurie siūlo jas išnaudoti. Taip pat – priminimas, kad savo mėgstamas veiklas galite patys paversti darbu, apie kurį ilgą laiką svajojote.

Studentų karjeros dienose lauks ne tik informatyvios paskaitos, bet ir įdomios pramogos, įvairių galimybių pristatymai bei virtuali karjeros mugė. Mugėje prisistatys įvairios Lietuvos įmonės, kurios šiuo metu ieško darbuotojų arba praktikantų.

KARJEROS DIENŲ PROGRAMA

Lapkričio 16-20 dienomis:

Virtuali karjeros dienų mugė (expoacademia.lt)

Mugė vyks visą VDU Karjeros dienų savaitę, ją aplankyti galėsite adresu: expoacademia.lt. Karjeros dienų mugėje dalyvaujančios įmonės pristatys savo organizaciją, kvies studentus susipažinti bei papasakos apie galimybę tapti organizacijos dalimi, gaunant darbo ar praktikos vietą.

Virtuali CV klinika

Susikūrėte savo gyvenimo aprašymą (CV) ir norite pasitarti bei išgirsti konsultanto nuomonę? Galėsite mums atsiųsti savo CV el. paštu: cv@vdu.lt, o VDU Karjeros centro konsultantai jį peržiūrės, pakomentuos, pateiks pastabas bei patarimus, kaip patobulinti CV, kad jis būtų patrauklus ir atitiktų visus reikalavimus!

ANTRADIENIS (LAPKRIČIO 17 D.)

14:00 „Teltonika Networks“ susitikimas su studentais (Adobe Connect)

„Teltonika Networks“ – sparčiai auganti technologijų kompanija, kurianti bei gaminanti profesionalią tinklo įrangą tarptautinėms rinkoms. Ne paslaptis, kad jauni žmonės, pabaigę studijas, dažnai susiduria su problema, kad norint gauti trokštamą darbą jiems pritrūksta praktinių įgūdžių bei darbo patirties. Siekdama padėti studentams, įmonė įkūrė loT bei B2B akademijas.

Jeigu esate susidomėję loT ir profesinių įgūdžių ugdymu, „Teltonika Networks“ loT akademijoje galite gauti neprilygstamus programavimo, inžinerijos, testavimo ir techninio palaikymo mokymus. Atlikdami praktiką B2B akademijoje ne tik įgysite naudingos patirties pardavimų srityje, bet ir pradėsite geriau suprasti tarptautinio verslo pasaulį.

Susitikimas vyks https://ac.vdu.lt/srd/ kambaryje.

15:30 Psichologijos klinikos seminaras (Adobe Connect)

VDU Psichologijos klinikos psichologas-savanoris ir Psichologijos katedros doktorantas Tadas Vadvilavičius skaitys seminarą tema „Kas gali padėti praturtinti mano darbą?“.

Visi ieškome tokio darbo, kuris atitiktų mūsų poreikius, vertybes, lūkesčius ir teiktų džiaugsmą. Vis dėlto, tiesa yra tokia, jog net ir tobuliausias darbas su laiku tampa mažiau tobulas ir mielas, o dar dažniau – žmonės dirba jiems nemėgstamą darbą. Šio užsiėmimo metu ieškosime atsakymo, kaip kiekvienas iš mūsų, nepriklausomai ar dirbantis, ar dar tik planuojantis savo karjerą, galime praturtinti savo darbą, pasitelkdami savo jau turimus, tačiau galbūt nežinomus, gyvenimo resursus.

Seminaras vyks https://ac.vdu.lt/srd/ kambaryje.

Prisijungimo prie Adobe Connect kambario instrukciją rasite čia.