VDU diplomų įteikimo iškilmės

Vytauto Didžiojo universitetas

Birželio 16-23 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia dalyvauti šventiniuose diplomų įteikimo renginiuose.

Birželio 20 d. diplomai bus įteikiami VDU Švietimo akademijos Kaune bakalauro ir magistrantūros bei profesinių studijų pedagogikos absolventams. Taip pat bus įteikiami VDU Švietimo akademijos Kaune pedagogų perkvalifikavimo modulinių studijų pažymėjimai. Šią dieną vyks ir Socialinių mokslų fakulteto bei Katalikų teologijos fakulteto absolventų šventė.

Vytauto Didžiojo universiteto diplomai absolventams bus iškilmingai įteikiami VDU erdvėse.

Renginių metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.