V-oji nacionalinė jaunųjų sociologų ir antropologų konferencija „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“

VDU Socialinių mokslų fakultetas (Jonavos g. 66)

Balandžio 12 d., penktadienį, VDU Sociologijos katedra ir Lietuvos sociologų draugija kviečia į V-ąją nacionalinę jaunųjų sociologų ir antropologų konferenciją „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“, kuri vyks VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, Kaunas).

Konferencijoje kviečiame dalyvauti įvairių studijų pakopų studentus ir jaunuosius mokslininkus, studijuojančius ir tyrinėjančius sociologiją, antropologiją ir giminingas disciplinas, tokias kaip socialinė politika, politikos mokslai, komunikacija, kūrybinės industrijos, socialinė psichologija ir kitas, kuriose taikomi socialinių tyrimų metodai.

Kviečiame teikti teorinio ir empirinio pobūdžio pranešimus. Pranešimų forma – žodinė arba stendinė. Konferencijos kalbos – lietuvių ir anglų.

Pranešimų santraukas (iki 200 žodžių) prašome teikti užpildant registracijos formą iki kovo 25 d.

Konferencijos programą numatoma paskelbti balandžio 1 d.

Renginio informacija socialiniame tinkle „Facebook“.

Konferencijos koordinatorė – dr. Rasa Indriliūnaitė, el. p. rasa.indriliunaite@vdu.lt.