„Transform4Europe“ Europos kultūros festivalis

Vytauto Didžiojo universitetas

Transform4Europe“ kviečia VDU studentus registruotis į pirmąjį Europos universiteto organizuojamą Kultūros festivalį, kuris vyks 2022 metų Europos kultūros sostinėje, Kaune, 2022 metų gegužės 4–8 dienomis. Šio festivalio tikslas – sukviesti septynių universitetų studentus iš įvairių studijų sričių ugdyti savo gebėjimus pasirinktų temų meistriškumo seminaruose ir dirbtuvėse. Meno ir kultūros profesionalų organizuojamuose užsiėmimuose, studentai galės tyrinėti Kauno miestą ir įvairius jame pasklidusius Europos kultūros ženklus.

Unikalią galimybę, ne tik atrasti save įvairiuose tarpdisciplininiuose mokymuose, bet ir susipažinti su Europos kultūra, pamatyti Kauno miestą naujoje ir netikėtoje šviesoje, šį pavasarį, turės visų sričių ir studijų pakopų, VDU studentai.

„Europa mieste: Kaunas“ festivalio programoje studentų laukia:

• orientaciniai užsiėmimai mieste;
  • atidarymo renginys;
  • įvairios meistriškumo pamokos/seminarai/dirbtuvės
  • ekskursijos mieste ir Kaune vykstančių kultūros renginių lankymas;
  • kalbos ir kultūros pietūs;
  • baigiamasis visų dalyvių rezultatus pristatantis renginys.

Preliminari programa ir daugiau informacijos čia.

Europos kultūros festivalio programoje numatyta daugybė įdomių renginių – tarp jų ir kūrybinio rašymo, fotografijos, filmų kūrimo, dailės, šokio ir kt. užsiėmimai bei paskaitos, kurių metu dalyviai tobulins savo turimus įgūdžius arba įgis naujų. Taip pat studentų laukia ypatingi renginiai, kurio metu jie galės pristatyti savo šalis ir miestus, dalintis patirtimi ir ne tik sužinoti ką nors naujo, bet ir pažinti vienas kitą, dalyvauti orientaciniuose, miestą ir rajoną leidžiančiose pažinti iniciatyvose bei geriau susipažinti su vietos gyventojais besimokant naujų kalbų!

Be to, dalyvių pažintį su Kaunu paįvairins galimybė dalyvauti ir kituose Europos kultūros sostinės organizuojamuose renginiuose. Vienas iš jų – Kauno literatūros savaitė, kurios metu jie galės išbandyti savo jėgas, skaitant poeziją atviro mikrofono vakare, taip pat studentai turės galimybę sutikti autorius iš visos Europos ir apsilankyti knygų mugėje po atviru dangumi. Gegužės 7 dieną vyks ir tradicinis VDU studentų atstovybės organizuojamas Pavasario festivalis, kurio studentai kasmet laukia dėl daugybės turiningų veiklų. O daugiau Europos kultūros sostinėje 2022 vykstančių renginių galite rasti čia.

Festivalyje gali dalyvauti visų sričių ir studijų pakopų studentai – tikime, kad visi atras savo pomėgius ir poreikius atitinkančias veiklas. Dalyvavimas tarpkultūriniuose renginiuose suteikia galimybę užmegzti naujus ryšius, įgyti naujų įgūdžių įvairiose srityse ir geriau pažinti kitų tautų vertybes.

Į renginius studentai kviečiami registruotis iki balandžio 8 dienos. VDU atrinks 20 savo studentų. Su kiekvienu užsiregistravusiu dalyviu bus susisiekta po registracijos termino pabaigos.

Registracijos nuoroda

Jei turite klausimų, mielai atsakysime į juos el. paštu Transform4Europe@vdu.lt

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.