Tarptautinis seminaras ir vaizdo konferencija „Integruoti sprendimai virtualaus mobilumo įgyvendinimui. UbiCamp atvejis“

Vytauto Didžiojo universitetas (Kaunas)

Šiuo metu vyksta internetu tiesiogiai transliuojamas tarptautinis seminaras ir vaizdo konferencija „Integruoti sprendimai virtualaus mobilumo įgyvendinimui. UbiCamp atvejis“, kurios metu diskutuojama apie virtualaus mobilumo naudą universitetams bei jo įgyvendinimą. Tiesioginę konferencijos transliaciją galima stebėti šiame puslapyje.

International seminar-videoconference: “Integrated solutions for virtual mobility implementation. UbiCamp case”. Live broadcast is available here now, from 13:00 until 15:00 CET.

Konferenciją organizuoja VDU Inovatyvių studijų institutas kartu su Europos Komisija ir Švietimo ir mokslo ministerija. Rengėjai dalyvauti kviečia universitetų administracijos darbuotojus, „Erasmus“ tarnybų specialistus ir kitus suinteresuotus asmenis.

Pagrindinis renginio tikslas – informuoti sprendimus priimančius, strategijas formuojančius bei tarptautiniais ryšiais besirūpinančius asmenis universitetuose apie reikšmingus privalumus, kuriuos gali suteikti virtualus mobilumas jų atstovaujamose įstaigose.

Konferencijoje bus skaitomi pranešimai apie virtualaus mobilumo naudojimo galimybes tarptautinėse studijose ir studentų mainuose, projekto „UbiCamp“ sprendimus ir t. t. Įžanginius žodžius tars Birutė Miškinienė (Švietimo ir mokslo ministerija) bei VDU studijų prorektorius doc. dr. Kęstutis Šidlauskas. Pranešimus skaitys aukštojo mokslo institucijų ir Europos Komisijos atstovai iš Ispanijos, Belgijos ir Lietuvos.

Preliminari seminaro darbotvarkė
Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.