Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2018“

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Vasario 8-10 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5) XVII tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „STUDIJOS 2018!“ VDU pristatys studijų galimybes.

Vytauto Didžiojo universitetas dalyvauti kviečia visus, kurie planuoja savo ateitį ir domisi įvairiomis studijomis. Universiteto komanda pasiruošusi atsakyti į iškilusius klausimus tiems, kurie ketina pradėti ar tęsti studijas. Kiekvienas atvykęs turės galimybę pabendrauti tiek su dėstytojais, tiek su studentais ir iš pirmų lūpų išgirsti vertingų patarimų.

VDU komanda suteiks visą naudingą ir išsamią informaciją apie bakalauro ir magistrantūros  studijas, siūlomas studijų programas, kalbų mokymąsi, studijų sistemą, pristatys galimybes išvykti pagal studijų mainus, supažindins su būsimais renginiais.

Universiteto stende bus galima rasti naujausių informacinių leidinių, skrajučių apie fakultetus, informacijos apie specialius VDU renginius moksleiviams bei priėmimą į studijas.

Mokytojai, moksleiviai ir jų tėveliai aukštųjų mokyklų mugės metu taip pat galės dalyvauti ir papildomuose susitikimuose, diskusijose, seminaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.