Tarptautinė mokslinė konferencija „Baltistika pasaulyje: patirtys, iššūkiai ir ateitis“

Vytauto Didžiojo universitetas

2023 m. kovo 16–17 d. Kaune, Vytauto Didžiojo (VDU) universitete vyks baigiamoji projekto „Užsienio baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimo skatinimas“ (Nr. 09.3.1-ESFA-V-709-01-0002) konferencija, kurią VDU organizuoja kartu su partneriais Vilniaus universitetu ir Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu.

Daugiau nei 150 dalyvių – dėstytojų, tyrėjų ir studentų iš Austrijos, Čekijos, Estijos, Indijos, Italijos, JAV, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Prancūzijos, Sakartvelo, Suomijos, Šveicarijos, Ukrainos, Vengrijos, Vokietijos – susitiks diskusijai apie baltistikos vietą šiandienos pasaulyje, kylančius iššūkius ir ateities perspektyvas. Konferencijos dalyvius sveikins VDU universiteto rektorius Juozas Augutis, LR švietimo, mokslo ir sporto viceministras Gintautas Jakštas, Lietuvos Respublikos Prezidento vyriausioji patarėja Jolanta Karpavičienė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto direktorė Aušra Martišiūtė-Linartienė ir Vilniaus universiteto rektorius Rimvydas Petrauskas.

Konferencijos programa

Konferencijos el. pašto adresas: baltistika@vdu.lt