Tarptautinė konferencija „Severe and Enduring Eating Disorders and Co-morbidity“

VDU mažoji salė (S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Birželio 29 – liepos 1 d. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks tarptautinė konferencija „Severe and Enduring Eating Disorders and Co-morbidity“ („Sunkūs ir ilgalaikiai valgymo sutrikimai ir sergamumas gretutinėmis ligomis“), kurią organizuoja VDU ir organizacija „Globali iniciatyva psichiatrijoje“.

Renginyje dalyvaus ir pranešimus skaitys aukščiausio lygio ekspertai iš visos Europos, kurie pasidalins savo patirtimi sveikatos, psichiatrijos, valgymo sutrikimų tyrimų srityse ir pasiūlys galimus sprendimus bei idėjas, kaip galima vystyti šioms sritims skirtas paslaugas Lietuvoje. Konferencija orientuota į praktinių sprendimų kūrimą.

„Nusprendėme suorganizuoti dvikalbį renginį anglų ir rusų kalbomis, sukūrėme specialią programą, išvystytą savo regionui, kuriame paslaugos dažnai nėra pilnai išvystytos ir dėl ekonominių sąlygų reikia stengtis daug padaryti efektyviai išnaudojant negausius išteklius. Taip ir pradėjome veiklą, kai prieš 17 metų Vilniuje įkūrėme ir palaipsniui išvystėme Valgymo sutrikimų centrą. Konferencija bus unikalus būdas pasisemti žinių ir prisijungti prie Europos valgymo sutrikimų ekspertų šeimos“, – paaiškino konferencijos organizatorė, Valgymo sutrikimų centro direktorė Brigita Baks.

Renginį organizuoja Vytauto Didžiojo universitetas ir organizacija „Globali iniciatyva psichiatrijoje“.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.