Sporto, sveikatingumo ir menų diena | Įvadas į studijas VDU 2019

Vytauto Didžiojo universitetas

Tradiciškai Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pirmo kurso studentus kviečia į įvadinės savaitės renginius, kurie vyks mokslo metų pradžioje rugpjūčio 26 – rugsėjo 2 dienomis. „Įvadas į studijas VDU 2019“ renginiai – proga susipažinti ne tik su universitetu, jo moksline veikla ir siūlomomis galimybėmis, bet ir su universiteto fakultetų dėstytojais bei, žinoma, su studijų draugais. Įvadinė savaitė – tai lyg naujos kelionės pradžia, kurios metu visi suvokia, kad universitete studijų procesas ir aplinka yra daug svarbiau nei trokštamas galutinis tikslas  –  diplomas.

Visuose „Įvadas į studijas VDU 2019“ renginiuose kviečiami dalyvauti Kaune ir Vilniuje studijuojantys studentai.

Rugpjūčio 30 d., tradicinę įvadinę savaitę užbaigs Sporto, sveikatingumo ir menų diena. Jos metu VDU Žemės ūkio akademijos teritorijoje vyks VDU Menų centro kolektyvų pasirodymai ir mugė.

Taip pat prisistatys ir VDU Sporto centro kolektyvai. Studentų lauks VDU sportininkų palaikymo šokėjų bei sportinės aerobikos grupių pasirodymai. Pirmakursiai bus kviečiami susitikti su Kauno krepšinio klubo „Žalgiris“ krepšininkais.

Dieną užbaigs visų bendras piknikas – puiki proga aptarti visą įvadinę savaitę ir kurti ateities planus.

„Įvadas į studijas VDU 2019“ programa

Daugiau informacijos apie universitetą ir Įvado į studijas VDU savaitę rasi ivadas.vdu.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.