„Putvinskio gatvės diena 2019“ | M. Kavaliausko parodos „Taškas A“ atidarymas

VDU mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23-612, Kaunas)

Paskutinį pavasario savaitgalį į vieną gražiausių Kauno miesto gatvių sugrįžta tradicija tapusi bendruomenės šventė – „Putvinskio gatvės diena 2019“. Trečią kartą įvyksiantis renginys gegužės 25-ąją, šeštadienį, vėl kvies įsilieti į vienos dienos festivalį, kartu pažinti bei kurti spalvingas gatvės istorijas.

Kaip ir kasmet, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) programoje yra paruošęs ne vieną kultūrinę ir edukacinę veiklą.

VDU Viešosios komunikacijos katedra šventės proga surengs fotomenininko Mindaugo Kavaliausko parodos „Taškas A“ atidarymą, kuris vyks 12–13 val. VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-612).  Ši M. Kavaliausko darbų serija – apie lėktuvų stebėtojus, kuriuos autorius užfiksavo įvairiuose pasaulio oro uostuose. Renginyje bus galima ne tik pabendrauti su autoriumi, bet ir pasiklausyti Nazar Kuzmyn muzikinių variacijų.

Šis renginys – Kauno menininkų namų organizuojamos „Putvinskio gatvės dienos 2019“ programos dalis. Visi programos renginiai – nemokami.

Daugiau apie šventę