Prof. Alpo Rusi vieša paskaita „Finland‘s Presidency of EU, 2019“

VDU mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23-412)

VDU vizituojantis profesorius Alpo Rusi, anksčiau ėjęs ambasadoriaus, Suomijos prezidento M. Ahtisaari patarėjo pareigas, balandžio 15–17 dienomis lankysis VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete ir skaitys viešas paskaitas:

• Balandžio 15 d., 16 val., VDU mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23-412). Paskaita: „Finland‘s Presidency of EU, 2019“.
  • Balandžio 16 d., 14.30 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas (Gedimino g. 44-301). Paskaita: „Relations between Finland and Russia“.
  • Balandžio 17 d., 11.15 val., VDU mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23-312). Paskaita: „The Role of Diplomacy – losing its Role“.

Paskaitos vyks anglų kalba.

Suomijos Užsienio reikalų ministerija suteikė vienkartinę 20 tūkst. eurų paramą Rudolfo Holsti vardinei profesūrai VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete.
R. Holsti vardinės profesūros parama buvo skirta dr. Alpo Rusi, ambasadoriui emeritui, profesoriui adjunktui Helsinkio universitete. Nuo 2016 m. kovo dr. A. Rusi yra vizituojantis profesorius Vytauto Didžiojo universitete.