Mokymai „Researching Migration and Religious Diversity: Theories, Methods and Practices”

Vytauto Didžiojo universitetas

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) doktorantai ir jaunieji tyrėjai kviečiami dalyvauti mokymuose „Researching Migration and Religious Diversity: Theories, Methods and Practices”, kurie vyks birželio 29 d. – liepos 3 d. VDU.

Mokymų metu dalyviai gilinsis į teorijas, metodikas ir praktinius iššūkius, kurie kyla migracijos ir religinės įvairovės tyrimų srityje.

Daugiau informacijos

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.