Konferencija „Inovatyvus mokytojų ugdymas taikant personalizuotą mokymąsi“

Vilniaus universitetas (Universiteto g.9/1 – 201, Vilnius)

Kviečiame į baigiamąją projekto „Inovatyvus mokytojų ugdymas, taikant personalizuotą mokymąsi“ INTERPEARL organizuojamą konferenciją, kuri vyks 2021 m. rugsėjo 17 d. Vilniaus universitete (Universiteto g.9/1 – 201, Vilnius).

Dalyvių registracijos pradžia 10.30 val. Konferencijos pradžia 11.00 val., pabaiga 18.30 val.

Konferencija organizuojama mišriu būdu. Dalyviai iš Lietuvos kviečiami dalyvauti kontaktiniu būdu, laikantis visų operacijų vadovo rekomendacijų. Konferencijos dalyviams su savimi turėti Galimybių pasą arba ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą. Užsienio partneriai konferencijoje dalyvaus nuotoliniu būdu.

Konferencija vyks anglų kalba. Konferencijos dalijamoji medžiaga parengta lietuvių kalba.

Konferencijos dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Konferencijos programa.

Kviečiame registruotis.