IV-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Tapatybė kultūrų sankirtoje“

VDU Švietimo akademija (T. Ševčenkos g. 31, A2, A3 aud., Vilnius)

Spalio 17–18 d. VDU Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos g. 31, A2, A3 aud., Vilnius) vyks IV-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Tapatybė kultūrų sankirtoje“.

Renginį organizuoja Švietimo akademijos Lenkų kalbos ir kultūros centras kartu su Lenkijos Krokuvos pedagoginio universiteto Filologijos fakultetu ir Čekijos Ostravos universiteto Filosofijos fakulteto Slavistikos katedra.

Konferencijos tikslas – aptarti kalbų bei kultūrų tarpusavio sąveikos problematiką šiuolaikinių politinių, visuomeninių procesų ir komunikacinių technologijų raidos kontekste. Renginyje bus aptariamos jaunosios kartos kalbos ir kultūrinės savimonės problemos bei iš jų kylantys didaktiniai kalbinio ir literatūrinio-kultūrinio ugdymo uždaviniai mokykloje.

Konferencijos kalbos: lietuvių, lenkų, rusų.