Forumas „Mokslo ir praktikos dialogas švietimo transformacijai“

VDU Švietimo akademija (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius)

Birželio 12 d., trečiadienį, 9 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje vyks švietimo kaitos aktualijoms, skirtas forumas „Mokslo ir praktikos dialogas švietimo transformacijai“.

Forumo tikslas – remiantis mokslinių tyrimų išvadomis ir diskutuojant mokslininkams, tyrinėjantiems ugdymosi sėkmę lemiančios geros mokyklos prielaidas bei tapsmą nuo ikimokyklinio iki vidurinio ugdymo lygmens, pedagogams bei ugdymo įstaigų vadovams ir švietimo politikams, išryškinti gaires švietimo kaitai. Forumo dalyviai – mokslininkai, tyrinėjantys sėkmingo švietimo prielaidas Lietuvoje ir užsienyje, pedagogai praktikai ir ugdymo įstaigų vadovai.

Forumo programa.

Registruotis į forumą iki birželio 9 d. Registracijos forma

Forumo dalyviams bus išduodamos pažymos apie dalyvavimą renginyje. Pažymos kaina – 5 EUR. Universiteto rekvizitai mokesčiui čia.